HAKKIMIZDA

Safran İklimlendirme olarak, seyahat ederken her türlü nakil araçlarının konfor klimalarını, hayatımızda gereksinim duyduğumuz çeşitli paketli gıda, sebze, meyve ve içeceklerimizin belirlenen taşıma sıcaklıklarında bizlere ulaşmasını sağlayan frigofrik soğutucuların kısaca mobil iklimlendirme ünitelerinin imalatını yapmaktayız.

Mobil iklimlendirme üniteleri imalatının yanında montaj ve teknik servis hizmetlerimiz ile ihtiyaç duyulan yedek parça ve ürün imalatlarını da gerçekleştirmekteyiz. İmal ettiğimiz ürünleri yurt içi ve yurt dışında oluşturduğumuz satış ve servis ağımız ile müşterilerimize en hızlı şekilde ulaştırmaktayız.

Kendi üretim standartlarını içinde bulunan endüstiryel ve teknolojik tasarım şartlarında tutup her gün biraz daha iyi hale getirmenin çalışmaları ve çabaları içerisindeyiz.

Çalışmalarımızın sonucunda amacımız; mobil iklimlendirme sektöründe çevreye, doğaya saygılı kaliteli ürünler ile en iyi ve en uygun şartlarda mobil iklimlendirme ünitelerimizi müşterilerimize sunmaktır. Safran İklimlendirme olarak müşterilerimizin ürünlerimiz hakkındaki memnuniyetlerini kalıcı kılabilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

TOP